طراحی و چاپ, مقالات

بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟

طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی

بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟،بهترین رنگ بنر تبلیغاتی؟!! آیا واقعا این موضوع تاثیر گذار می باشد؟ بله رنگ ها نقش بسزایی در جلب توجه، انتقال احساسات، و ایجاد هویت برند دارند. انتخاب رنگ صحیح می تواند تاثیر زیادی بر جذابیت و تفاوت کسب و کار داشته باشد.

در این بخش با انتخاب هر رنگ و نماد آنها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی بیشتر آشنا می شویم:

رنگ آبی :

بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟ رنک آبی؟ شاید!! این رنگ نماد وفاداری، ثبات، و اعتماد می باشد. رنگ آبی بیشتر در حوزه های کسب و کارهای حوزه های فناوری همانند تکنولوژی و طراحی سایت و مالی و حتی پزشکی در مخاطبان تاثیر موثری داشته است.

پس اگر زمینه فعالیتتان در این موارد می باشد می توانید در انتخاب رنگ آبی برای طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی خود بیندیشید.

 

بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟

رنگ قرمز بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟

بهترین رنگ برای بنر تبلیغاتی می تواند رنگ قرمز  باشد. این رنگ پرانرژی و جذاب است که احساس شور و اشتیاق و هیجان را به مخاطبین و کاربران منتقل می کند. این رنگ بیشتر در کمپین های تبلیغاتی جهت فروش و یا تخفیفات ویژه استفاده می گردد. قرمز را می توان به این سوال که یکی از بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟ اضافه نمود.

همچنین چنانچه شما در زمینه اغذیه و سلف فعالیت می کنید جهت ایجاد هیجان و اشتها در فروش بیشتر تان می توانید از این رنگ پرانرژی در طراحی برای بنر تبلیغاتی،  لوگو و  طراحی انواع بنرهای فروش و تخفیفات برند خود استفاده نمایید.

رنگ سبز:

رنگ طبیعت و سبز نماد یاری، احساس آرامش و تجدید حیات را به مخاطبان منتقل می نماید. این رنگ برای انتخاب کلیه کسب و کارها و برندهایی که در زمینه محیط زیست، سلامتی و حتی اغذیه های رژیمی می تواند کاربرد داشته باشد.

رنگ سبز یکی از پرطرفدارترین و  بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی می باشد که اکثر موافق کسب و کارها موفقیت بزرگی را در آن کسب نموده اند.

 

رنگ-های-اصلی

رنگ نارنجی:

بهترین رنگ بنر تبلیغاتی در جهت بازاریابی محصولات مرتبط با انرژی، محصولات بازی کودکان و غذا، می توانند از این رنگ در طراحی لوگو و طراحی بنرهای تبلیغاتی استفاده کنند. رنگ نارنجی نماد اشتیاق و حرکت در بازار بسیار کارآمد است. همیشه به رنگ هایی که رقبای خود در زمینه مرتبط فعالیتتان کار کرده اند توجه نمایید.

رنگ صورتی:

رنگی که معمولاً برای جذب توجه کاربران و کلیه مخاطبین خاص در بخش هایی همانند مد، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب حس زنانگی و لطافت و شیک بودن را به آنها انتقال می دهد.صورتی هم می تواند در استفاده به جا یکی از بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی باشد.

بهتر است اگر در حوزه های مختلف کاری با مخاطبین بانو فعالیت می کنید در انتخاب این رنگ زیبا و دلنشین تامل کنید.

رنگ مشکی بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟

مشکی همیشه برای ما تداعی کننده نماد قدرت و الگوی بی پایان بوده و هست. بله رنگ مشکی جلب توجه بالایی را در طراحی سایت، طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی به خود اختصاص می دهد.

این رنگ نماد اصالت را به برند و کسب و کار شما می بخشد. انتخاب رنگ مشکی نشان دنده خاص بودن و ریسک پذیری بالای کسب و کار شما را نشان می دهد.

 

رنگ-آبی

رنگ سفید:

بهترین رنگ ها برای لوگو می تواند رنگ سفید باشد! رنگی که نماد صفا، سادگی و امنیت را به همراه می آورد. معمولاً در لوگوها وبرندهای تبلیغاتی در زمینه های پزشکی یا فناوری های نوین مورد استفاده و استقبال کاربران و مخاطبین در این حوزه قرار می گیرد.

کسانی که رنگ سفید را در لوگو و بنرهای تبلیغاتی خود انتخاب می کنند اغلب به دنبال کسب اطمینان کاربران و مخاطبین خود، در نهایت صداقت و سادگی هستند.

نکات پایانی درباره بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست:

ترکیب و انتخاب نهایی رنگ ها می تواند جلب توجه را افزایش دهد. همچنین، باید با مشخص نمودن مخاطبا، کاربران و مشتریان برند خود و همینطور انتقال محتوای پیام خاص برند کسب و کارمان  در جهت ارتقا بازدید و دیده شدن هماهنگی باشد تا تاثیر گذاری بیشتری بر روی آنها داشته باشد.

چنانچه در انتخاب رنگ برند خود و پاسخ به این سوال که بهترین رنگ ها در طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی چیست؟ هنوز نتوانستید تصمیم گیری کنید و تردید دارید می توانید جهت کسب اطلاعات  از مشاوران و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ وبلیا بهره مند شوید. با ما در تماس باشید.